444-reklam-logo

Bu metin 444 Reklam’a ait internet sitesinin gizlilik ve güvenlik politikasıdır.

444 Reklam bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgilendirme veya promosyon teklifleri gönderebilir. 444 Reklam’a ait internet sitelerine üye kullanıcılar diledikleri zaman kayıt altındaki bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir. Bu konularla ilgili başvurular [email protected] e-posta adresine yapılmaktadır.

Üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı taahhüt etmektedir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
Firmamız, internet sitemizden alışveriş ve ödeme yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır.

Kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.
Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler internet sitemizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemez ve kaydedilemez; bu yolla, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olmaktadır.
İntenet sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tamamlanabilmesi için öncelikle finansal ve adres-telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

MAIL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ
Kredi kartı mail-order yöntemi ile 444 Reklam’a göndereceğiniz kimlik ve kredi kart bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik prensibine göre saklanacaktır. Bu bilgiler oluşabilecek olası itirazlara karşı 60 gün süre ile muhafaza edilmekte, sonrasında ise imha edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında firmamıza göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR
444 Reklam, kendi internet sitesinden başka sitelere link verebilir. 444 Reklam, bu linkler üzerinden erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

E-POSTA GÜVENLİĞİ
444 Reklam’a, herhangi bir siparişinize dair göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı bilgilerinizi veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. 444 Reklam e-posta adresleri üzerinden aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Firmamız, işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için Yakacık Mah. Çekirge Cad. No:46/D Keçiören/ANKARA adresine e-posta gönderebilirsiniz veya bize internet sayfamızdaki diğer iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.